Skip to main content

Tusk ostro: Trzeba zatrzymać falę...

portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

Oto mamy jak w pigułce - skutek politycznego wywyższania miernot milczkiem opróżniających rondelek – dokąd się da. Aż tu każą wystąpić – głos zabrać po linii i na bazie. Jeśli mowa o ludobójstwie II WŚ to nie wolno go oddzielać od wszystkich innych ludobójstw, od zagłady wielu nacji.

Nie może ważny polityk Unii Europejskiej jak i suwerennego kraju gdziekolwiek na świecie używać bon motów, powstałych i ugruntowanych na fałszu, nieprawdzie, na manipulacji. Antysemityzm to jakieś kuriozalne oszustwo. Za tym jak pisałem "kijem bejsbolowym" stoi żydowski niesemicki szowinizm.

Raczej na spotkaniu z premierem III RP podziękowałbym za podejmowane próby przywracania politycznego porządku w Europie. Oddzieliłbym faktycznie zagrożenie interesów Polski - jak gościu nazwał - a mowa o wykorzystaniu taniej siły roboczej polskiej w interesach komisarzy i oligarchów. Raczej zwróciłbym uwagę zdrowego europejskiego biznesu na szykujące się nowe szanse w Polsce. Dałbym kilka wrzutek z komisaryczną korupcją, z jaką mamy na co dzień kontakt, że pesel II wspomnę.

witold k

24 lutego 2018

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak