Skip to main content

Pomnik Klęski 20. roku?!

portret użytkownika witold k

Ostatnie medialne pewnie i opisane wydarzenie - odnośnie komunikatu ze spotkania Amerykańsko Niemieckiego (dziadek i babcia - marionetki celu głównego) ustaliły, że rosyjski gaz (i cała reszta) popłynie po dnie Bałtyku do Niemiec. Niemcy za to zaangażują się w Trójmorze. Czytaj. Za Leninem (produkt kapitalizmu przypomnę) kapitalizm jest tak głupi, że kupi od nas sznur na którym go powiesimy. Za kolejnym amerykańskim naiwniaku: dobra pomogę sfinansować potem ich kupię – 2 razy zapłacę a co nie stać mnie.

Do rzeczy. Nie sanacja przeprowadziła skuteczną obronę Polski w 20. roku a endecja. Obowiązkiem Sanacji było pilnowanie interesów – spłata długu - za uwolnienie i ustawienie Józka – Naczelnika, Marszałka, etc.

Polska w 20. roku zablokowała na kilka miesięcy podstawowy interes rewolucji październikowej. Upokorzyła; zostawiła swoich obywateli na pastę kolejnej marionetki dużego układu - Wisarionowicza, któremu wydawało się że sobie - Gruzji służy.

Porządek w Europie zbudowany na osi Rosja Niemcy nigdy nie ucierpiał. Kierownictwo wyprowadzając się z Moskwy do Brukseli nic tu nie zmieniło czy pogorszyło. Interes ten nigdy nie przestał być realizowany. Pan Putin tu przypomnę pilnował interesu w mundurku KGB w Niemczech właśnie.

Nasza naiwność zaklinanie rzeczywistości ma się nijak to programu i jego konsekwencji. -Rzeczy pilnuje ordynacja proporcjonalna i partyjnictwo.

Pan Jerzy wskazuje na agenturę sowiecką, która powoduje to, że w Polsce nie ma pomnika chwały – zwycięstwa w 20 roku.

Sprawa jest z grantu inna. Polska wcięła się w interesy – przeszkodziła, a nie zatrzymała gadanie o zablokowaniu sowietyzacji Europy to naiwna propaganda. Program porządku w Europie napisali za Zachodzie (początek XX) i go realizują bez przerwy.

Pomnik chwały w Polsce to wystąpienie przeciw Zachodowi moi mili parafinie. Przeciw tym do których tak nam było spieszno jak i im do nas (to oddzielny temat), ale… masoneria tu nie wpuściła kogoś kto znów by mógł coś popsuć. Polityka pisolandii to kolejna naiwność tzw. Zachodu – Masonerii. Mowa o umizgach do brukselskich koterii.

PS. To czego pilnie potrzebuje Europa to druga rura (z Bliskiego Wschodu) z gazem do Europy; taka jest budowana i nie bardzo nam posłuszna.

witold k

26 lipca 2021

4.875
Ocena: 4.9 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak