Skip to main content

Wspomnienie niezbyt miłe (14)

portret użytkownika witold k
zchnlogo.jpg

Z okazji rocznicy powstania ZChN – próba oddzielenia ziarna od plew

Polska Partia Przyjaciół Piwa

Warto to przypomnieć. Czas takiej totalnej kpiny, drwiny, ponizania Polityki. Tuż po pierwszym, po PRL, w III RP, autorstwa Adama Michnika poniżającego szarego obywatela Polski - bon motu -„Ciemnogród”. Okres, w którym moskiewska pożyczka w najlepsze zakładała monopolistyczne biznesy te, do których układ Jaruzelski Rockefeller przekazał do zagospodarowania właśnie „Chamom”.

Kpina poniżenie za przykładem „Zaplutych Karłów Reakcji” miała nie dopuścić do powstania konkurencji ze strony niedopuszczonych do Okrągłego Stołu. Pisałem wtedy o ucieczce naszych ludzi od np. ZChN z obawy o przylgniecie epitetu do osoby. Wszystkich zagospodarowała UW a potem UD wypluła… Jestem członkiem założycielem ZChN i jej pierwszym w PT szefem.

Totalna kpina z polityki miała na celu obrzydzanie tejże szaremu obywatelowi, potencjalnemu wyborcy, który mógłby popsuć układ.

Dziś na siłę udowadnia się, że ta przykładowo wskazana akcja pod nickiem PPPP to pożyteczny etap np. w kulturze picia. Nic to, wystarczy przyjrzeć się liderom i ich podochodzeniu politycznym. Tego typu rozwalanek oczywiste było dużo - dokładnie tak jak dziś.

Dlaczego to się udaje. Te same metody ich kompromitacja i w kolejnej dekadzie powtórka pod innymi nickami. Jak to jest możliwe?
Przykład eurokołchozu - występuje pod ksywką UE. Toż to CCCP i jej RWPG w całej rozciągłości…

Proste; ordynacja proporcjonalna i permanentne obrzydzanie polityki matki mądrości.

witold k

28 października 2021

Blaski i cienie ZChN w Piotrkowie Trybunalskim

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak