Skip to main content

Ukraina? To na pewno początek; odrodzenie się Europy - Zachodu?

portret użytkownika witold k
Międzymorze.jpg

Myślę, że wraz z angielskim nowoczesnym uzbrojeniem, które stawia okupanta w sytuacji bez wyjścia, powinny pokazać się formy uzbrojenia co do sytuacji w Ukrainie po odrzuceniu Rosji z jej Ukrainy - terenów.

Rosja może wysyłać swoje mięso armatnie; może też dokonać próby zagłady. Dziwię się, co już pisałem kilka razy. Kiedy i kto usunie szaleńca. Mają problem koledzy... owszem. Wsadzić nie można, bo będzie gadał. Rosjanie nie likwidują, bo wpadli w pułapkę permanentnej wojny ojczyźnianej...

Polska polityka medialna uruchomiła publiczne ujawnianie się koteryjnych układów. Popełniała tu wiele błędów. Przykład bon motu rosyjski oligarcha. Nie ma takich. Są parobki podlegle policji politycznej ponad państwowej. Jednak coś tutaj też jest nowe – dowiadujemy się czasem kulisów, powiazań. Nic to jednak nie zmienia.

Administracje poszczególnych Państw i owszem trzymają mocną ręką potencjalne szaleństwo. Szef szefów oligarchów premier Izraela swoje robi.

Czego brakuje? Informacji na co, na kogo, p. Putin się wykurzył i wojskiem próbował nie dać się zepchnąć z Ukrainy. Jak będzie rozliczone obecnie finanse wkładane w Ukrainę; w jej wojsko, administrację. Co z Judeopolonią... Skąd amerykanie wzięli się w separastycznych republikach...

Co się zmieni. Sytuacja Ukrainny się poprawi czy po gorszy. Zachodnie koncerny wrócą i co nie zażądają nowych pól penetracji?

Nasz przykład. Mam wskazywać... każdy widzi. Szaleństwo współczesnego lewactwa – pożyteczni idioci imperializmu Niemców, Francuzów - pomniejszego planktonu, co nam pokazuje i co należy przewidzieć?

Naszą polską pozycję popieram; nie tylko piórem, także gotówką; to co i jak robimy w spr., pomocy uciekinierom. To nie podlega dyskusji. Jak za to zapłacimy - teraz jest nieważne.

Eurokołchoz musi upaść. Owszem ewolucyjnie... Zaczynamy od przyznania się do wkręcenia się w nowe formy lewactwa i tegoż dziadostwa dominację w polityce.

Dla jasności. To USA nie My Międzymorze jest zainteresowana trzymaniem w jednym organizmie Niemców i Francuzów wespół z mami.

Oddałbym Tychże Islamowi i rurę do Rosji...

witold k

2 kwietnia 2022

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak