Skip to main content

Wielka orkiestra świątecznej przemocy online w PT

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

z naszego archiwum na dzień przed Uchwałą - żeby nie było...

Tytuł "Wielka orkiestra świątecznej przemocy" to mój bon mot. Owszem. Zasługuje na pokazanie owej przemocy w jakieś formie - nazwy ronda? To ważne. Wszystkie formy upokarzania Nas, robienia na nas pieniędzy - kończą się rodzajem Nawrócenia - patrz Pan Kotański. Wybrukowałem podobnych bon motów wiele.

Piotrkowska "Maniutkomania" potomstwo: ZBoWiD, WRON, PRON występująca na początek pod nickiem "Prawica Razem' - to wiemy przetrzymała, wyhodowała następców - nasze lokalne lewackie post PRL-owskie dziadostwo, które symbolicznie chce się ulokować na rondzie. Takie poniżenie owej "Maniutkomanii" - zemsta za Waldemara Niewinnego.

Do meritum

Przypomnę. Polityczne rzecz biorąc pomysł na odebranie polskiej młodzieży został rozpoczęty natychmiast po "Nocnej Zmianie". Źródło polityczne, pomysł, wziął z tego co Komunizm z moskiewskim (jeszcze) kierownictwem realizował w USA - mowa o wprowadzaniu do amerykańskich katolickich Seminariów homoseksualistów a młodzież zagarnięto pod majstersztyk spod nicku hipisów. Zemsta za Wietnam. Młodzież w narkotyki kandydatów na kapłanów w homo niewidomo. Kilku oficerów (Polski przełom) WSI było już kandydatami no CIA.

Po sukcesie z obaleniem pana Jana Olszewskiego i umocnienia się "Chamów" w biznesie pojawiła się potrzeba opanowania - odebrania młodzieży. Szło dobrze. Cały aparat państwowy służył programowi.

Potężna pralnia resztek pieniędzy, których nie dało się umoczyć w biznes. Następnie zrzucanie podatku po to aby zaszkodzić państwu już bez permanentnej kontroli nad nim. Następnie próba ratowania firmy WOŚP ponieważ zbliżał zbliża się upadek pomysłu i z tego wynikajace kryminały.

Dlaczego to się udało. Rozwalanie kościoła katolickiego, odebranie młodzieży jej przyrodzonego patriotyzmu? Młodzież Zachodu to niemrawe (...). Polski sukces wolontariacki w tym WOŚPrzemocy to istota katolicyzmu. Szacunku, spolegliwości, wolności, bezinteresowności, demokracji, tolerancji; tego nas uczył Jezus Chrystus i to realizujemy.

witold k

29 września 2022

4.57143
Ocena: 4.6 (28 głosów)
Twoja ocena: Brak