Skip to main content
portret użytkownika IMS.PT

Siedzę na zapleczu w wygodnej pozycji służę, jak umiem, i bezustannie składam propozycję poskładania w kupę pracy wielu… Wystaję przed szereg co do tych form – interaktywnych, które tak ładnie wpisują się w naszą narodową przemądrzałość. Tak mam. Pewnie już czas wskazać kierunek, cel określić możliwości.

Z niezliczonych form; środowiskowych, zawodowych, politycznych jakimi kuszę, jakie pootwierałem (są będą czekają) na trybunalscy.pl przebija się Instytut Myśli Schumana oddział w Piotrkowie Trybunalskim.

Wskazani (za uprzejmością Piotrkowki24.pl) dżentelmeni wydają się być dobrym ponownym (lata osiemdziesiąte XXw) zaczynem pod pracę wielu w jednym celu. Grzegorz Lorek – opieka polityczna projektu, Jacek Tworkowski – doświadczenie, międzypokoleniowa ciągłość.

W celu zorganizowania środowiska jego okrzepnięcia - podjęcia pracy, służby; w Mieście, Kraju we wspólnocie Europejskiej, której służył i ją realizował Sługa Boży Robert Schuman otwieramy się na każdego, kto chciałby się zaangażować, zaświadczyć swym autorytetem – pomóc nam. Stać się jednym z nas.

witold k

11 listopada 2022

PS.

 • rejestracja na portalu trybunalscy.pl
 • przystąpienie do grupy tematycznej
 • określenie swej przydatności

 • 5
  Ocena: 5 (8 głosów)
  Twoja ocena: Brak

  Trzeci dżentelmen

  portret użytkownika Admin

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.