Skip to main content

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły. Po tym w grudniu jak zszedł pierwszy ścieg wysuszyło przy Baczyńskiego nie znam nr. Krety zryły koledze ogródek przed domem. Zwróciłem uwagę, że z jednej strony jest to odzew natury - nie mają komórek a wiedziały, że trzeba wyjść na słońce. Problem w tym, że to nie wiosna. Chłopaki się ewakuowały a kolega pozadeptywał górki ziemi. Kilku nie zdążyło. Z drugiej strony rzecz biorąc; Chomo sapiens wyposażony w komórki szedł za linią wytyczną przez niejakiego Sorosa za zgodą Merkel też światowiec powędrowali do obozów koncentracyjnych. (sic) przedtem ich profos, kazał Im dokumenty powyrzucać.

Te nasze marionetki aparatu PRL (k..wy i złodzieje) dzielnie z kartkami, dyktami jak konkurencja na państwowych i samorządowych żołdach bronią resztek dobrobytu poza kontrolą jakakolwiek. "Cham" i "Żyd" jest zadowolony. Kiedyś zadaniem Goja było noszenie torby Żyda przed Żydem dziś troszczyć się o jego interesy. Realizować tematem Bronka - ustawa o rzekomej ochronie dóbr osobistych a w rzeczywistości - pozbawić Goja wglądu w interesy.

Dziadostwo post PRL-owskie; ROAD i kolejne jego potworki, nawet nie znam dobrze ich współczesnych nazw szyldów - spływa po mnie. To co nawiązuje do myśli endeckiej, sanacyjnej i reszty tamtego świata a realizuje kreteńskie pomysły boli. Bardzo boli.

Do meritum

Dziś od lat, każdy ruch w sieci, sms, rozmowa, mail siedzi wedle prawa od roku do 5 lat. Tak jest! Inwigilacja to dziś mniej niż kiedyś kieszonkowstwo. Każdy wstępnie rozgarnięty informatyk to zrobi. Próba okiełzania problemów; bo prócz drobnych cwaniaczków mamy walki policji politycznych czy zorganizowanych grup. Naturalne formy rywalizacji - Państwo to aparat przemocy po to go utrzymujemy durniu jeden z drugim. Jeśli państwo samo występuje o okiełznanie inwigilacji to obywatel się trzepie, głupi czy co... Bo pewnie chodzi o to co... to będzie jak wyjdzie na wierzch. Więcej; bezpieki Izraela, Niemca, Rosjanina, USA robią co chcą bo nie mamy swego ustawodawstwa bądź za słabe. Niemieckie pewnie nie tylko firmy w budżetach mają zabezpieczenie finansowe na łapówki w demoludach. PESEL II to przykład z Eurokołchozu. Odzyskiwanie kamienic pożydowskich czy kilka razy przekroczone fundusze wyborcze...

PRL (mówimy komuna) inwigilowała niszczyła ludzi za ich przekonania, jestem tego dowodem SOR. Sprawa Operacyjnego Rozpracowania było w tym zabójstwo. Dlatego zabójcy księdza wyszli na wolność.

więcej niebawem

24 stycznia 2023

4.5
Ocena: 4.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak