Skip to main content

W swej ślepocie wywołali zgorszenie maluczkich

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To dopiero część, rodzaju barbarzyństwa. W istocie, ofiary lewactwa, podejmując próbę zdetronizowania kościoła powszechnego, wpadają w pułapkę.

Istotą nowego porządku - szaleństwa - jest wejście pod strzechy. Wywołać rewolucję - nie pierwszą. Przypomnę; wszystkie (rewolucje) podklejając się pod zmanipulowane hasła wolności, sprowadzają się jedynie do wymiany ekip na szczytach, po czym szybko obrastają, w to co miały zmienić.

Oskarżając w tym wypadku Wojtyłę - kapłana, spowiednika, Następcę Świętego Piotra - osobę Świętą i to z rzekomego zaniechania, dokonując próby detronizacji papiestwa, realizują formę oszustwa.

Celem nie jest troska o ludzi poszkodowanych cierpiących. To etap upokorzenia; jest pełna akceptacja, wprost promocja patologii. Nie inaczej. Gdyby Kościół powszechny na wzór pomniejszych religijnych formacji dopuścił patologię, zasiedli by na tronie. Cierpliwość im się kończy. Popadają w szaleństwo, gorsząc przy tych, którym podobno służą. To szatańskie wersety. Pogarda dla stwórcy, natury, ludzi. Kolejna międzynarodówka.

Jak ciągle podaje w swojej pisaninie, walcząc z porządkiem ze Stwórcą, służą Mu, to doprowadza dziadostwo do wskazanego szaleństwa.

Nowi; współcześni stachanowcy, traktorzystki, junacy idą na ten sam śmietnik, tak samo będą błądzić jak Ci np. nasi wiecznie protestujący w nieważnych sprawach, wykazujących taki totalny odlot, ukorzeniony w fobiach, uprzedzeniach – politycznym oszołomstwie. Szkoda ich.

witold k

11 marca 2023

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak