Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Ten, ostatnio panujący klucz do zamykania, wzorem poprzednich ma: szufladkować, napiętnować, powstrzymywać. Raczej mowy nie ma, aby staliniętom, pod partyjnym przywództwem Platformy Obywatelskiej, czy też jej Donalda, udało się uchwalić Ustawę proponowaną przez TW "Znak". Wystąpią przeciw niej drużyny milerowsko-palikotowskie.

Tyle tytułem wstępu. III RP - bękart z Magdalenki, jak nazywam, mógł powstać dzięki umiejętnym sterowaniu TW "Bolka". Dokładniej: nienawiścią Wałęsy do przywódców Grupy Roboczej Komisji Krajowej NSZZ „S”. Znam to z autopsji. Działałem w GR KK. Nienawiść to ważny element zdobywania władzy. Te krzyki upadającej PO, to nic innego jak złodziejskie "łapać złodzieja".

Przy okazji. Polska prawica nie dochodzi do władzy także z tego powodu, że zawsze znajdą się ci, którzy nie nienawidzą. Ci zostają nazwani podejrzanymi i podział gotowy. Nie powie jeden z drugim, co ma do kolegi. Napuści innego na niego. Wszystko to pod stołem, na wierzchu pani Dulska.

witold k

30 listopada 2012

4.833335
Ocena: 4.8 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nic z tego nie rozumiem ?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

TW "Znak" to kto ?

Piotrze

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

TW "Znak" to kto ?

jak rozumiem żartujesz... TW "Znak" to ten, który musiał donosić, bo by jego żonę poinformowali, że zdradził ją...

Tylko raz pojawił się w Piotrkowie Trybunalskim akurat z kolegą TW w sutannie, lokalna bezpieka odnotowała więcej informacji o lokalnym podziemiu niż ich ludzie w ciągu kilku lat zdołali zebrać materiału.

Wciąż nie rozumiem ?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Ludzie błądzą. Ktoś zdradził Żonę (lepiej dla Niego żeby Zdradzonej o tym teraz powiedział !!!) i co wciąż ma żyć w grzechu ?

Nie chodzi

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Ludzie błądzą. Ktoś zdradził Żonę (lepiej dla Niego żeby Zdradzonej o tym teraz powiedział !!!) i co wciąż ma żyć w grzechu ?

Nie chodzi o żonę tylko o kolegów. Także oto, że pomimo zmiany ustroju, demokracji, stara konfidencja dalej na straży.

Czajkowski i Boni na zlecenie bezpieki jeździli po kraju namawiać do spolegliwości wobec władzy. (zostawiając lokalnej bezpiece listy ludzi zaangażowanych np. w DLP, nie wspomnę o represjach np. wobec mojej osoby... jakie nastąpiły po przekazaniu listy) Tym razem ustawę szykują... każde zdanie myśl niepoprawna, z mocy prawa, stanie się problemem. Uważam, że Boniemu należy się medal za utrwalanie władzy no kto zgadnie ludowej-platformerskiej.

Przede wszystkim, na miły Bóg, komentarzami nie zmieniamy głównego przekazu artu...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.