Skip to main content
portret użytkownika witold k
nowoczesna.jpg

Nowoczesna.pl – mowa o kolejnym przenicowaniu się „Żydów” (nowoczesnych) – wedle zaindeksowania przez pana Witolda Jedlickiego głównego podziału na Natolińczyków i Puławian. Wiem, że to już formalnie nieaktualne zaindeksowanie permanentnej taktycznej rywalizacji pogrobowców Lenina i jego nauczycieli. Przywołuję ten cały czas aktualny podział i rywalizacje dla politycznego porządku – ciągłości zagłuszanej, chowanej. Współcześni pogrobowcy tychże, nie tam żeby byli takimi ideowcami… To walka o swoje. Wychowawcy zainwestowali, a uczniowie karmiącą rękę ugryźli – przypominam; ugryzieni wystartowali, przyjmując nazwę Klub Krzywego Koła, od nazwy ulicy, przy której mieli lokal.

Z polskiego na nasze... Nie wiem czy pan Petru jest ochrzczony scyzorykiem czy tak jak my – kropidłem, nie o to tu chodzi. Goje walczą między sobą ku uciesze Izraela (była próba nazwania ich POPIS-em), według którego Goj się po to urodził, żeby służyć jako zwierzę pociągowe.

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że jedni jak i drudzy wynieśli się ponad innych, ponad motłoch, czym pociągnęli i tzw. doły. Takie tam lokalne PROM-y. Razem mówimy o tzw. klasie politycznej – elicie III RP, których spoiwem jest wspólne przeganianie baranów. Raz barany mają paść się u nas raz u was.

Do meritum. Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki. Nowoczesna.pl, nawiązując wprost do ROAD-u i jej następczyni Unii Wolności, ma gorszą pozycję niż jej protoplaści z roku 1989 i następnych. Startują z gorszych pozycji - dzisiejsza opozycja (konkurencja zastana) kiedyś „Ekstrema Solidarnościowa” (to skrót myślowy) - ma lepszą pozycję niż miała.
Zapytam więc, dlaczego ta, że tak powiem, nasza część Gojów jest tak zacofana, że druga część owych za logo nawę firmy przywołuje to, co jest istotą: Nowoczesność.

Nowocześni.pl mówią to, co powinno było być zrobione już dawno, a przed czym nie można uciec: Ordynacja, podatki, nowoczesne narzędzia pracy, współpracy, procedur. Za zaniechania płaci się – traci się młodych, gibkich.
Nowocześni.pl pokazują reszcie, gdzie ich miejsce, że znów zaciągnę Pana Witolda J. Więcej - Nowocześni.pl porządkują na nowo ów podział. Naprawdę chamem jest ten, który ucieka przed jawnością i nowoczesnymi formami komunikacji, który kupczy swoją pozycją w np. administracji.

Na koniec. Największy, jak mówię, papierowy - polityczny łobuz (PiS), jeśli nie otworzy się na sponiewieranych, w szczególności na Endecję, przepadniemy w rywalizacji o nowy porządek w Europie... na kolejne 25 lat.

Nikt już nie rozdziera szat nad upadkiem SLD - przypomnę; gwaranta wejścia do UE. PO-owcom na koleje lata dadzą fuchy w fałdach administracji (Tuska już wzięli) a następnie utopią jak SLD. Potem wezmą się za PiS.

witold k

1 czerwca 2015

4.2
Ocena: 4.2 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.