Skip to main content
portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

z naszego archiwum

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Kto zgadnie, o co chodzi? Jak ten gryps przetłumaczyć? Jedno wiemy: Eurokołchoz wykonuje kolejny test na żywym organizmie starej Europy. Pokazuje, jak w istocie funkcjonuje współczesna masoneria, jak zdobywa pole, jak posługuje się pieniądzem, czasem i zapleczem obywatela, jak czyści pole i wyrzuca konkurencję, nad którą mogłaby nie zapanować. Jak wprowadza kolejny etap Nowego Porządku?

Przypomnę. Kraje podbite – przehandlowane, aby uzyskać dostęp do budżetu, musiały wprowadzić ochronę danych osobowych. Bronek Geremek koło tego zlecenia chodził. Jak pamiętamy, nikt, kto widział Pana na schodach, nie wiedział: wchodzi czy schodzi? Tak zakręcili zagonionymi ludźmi, że ci jak idioci pozwolili zrobić z siebie numerki zamiast nazwisk na wizytówkach domostw. Jeśli idzie o polską nację, to był to cios w polskie serce. Polska przetrwała dzięki otwartości swoich drzwi i serc na sąsiada. Majstersztyk miał pod pozorem ochrony danych śmiertelnika wykluczyć go z wiedzy o tych, którzy łupem się dzielili (chama i żyda za Witoldem Jedlickim).

RODO - jak to widzę, to: Razem Ochronimy Dobra Oligarchów (w tym przypadku przenośnia odnosząca się do parobków z górnej półki) – będą mam z ręki jeść. Przypomnę: Komisarze dostali stołki w Moskwie. Po przeniesieniu biur do Brukseli ci, którzy zostali, uzyskali status Oligarchy. Komisarzy za zgodą Oligarchów - ojców powołano na urzędy i żołdy – to duet, który bez względu na historyczne, polityczne zawirowania razem stoi i się nie daje – mam przypominać, kto uruchomił kredytowanie PRL i III RP? Jaruzelski Wojciech, moi mili (...).

Mamy do czynienia z tą samą rewolucją, która powstała w głowach na Zachodzie i która nigdy nie została zakończona: jest realizowana. Do tego potrzeba coraz większej i większej kontroli, za którą to my, obywatele mamy zapłacić. Wrócę do Jaruzelskiego. Z Rockefellerami układa się na pieniądze, jednocześnie marnuje znakowane pieniądze na budowanie ca 800 pomników wdzięczności Amii Czerwonej. Widział kto większego (...)? Widział, widział, mamy ich po każdej ze stron.

Co do oficjalnej sprawy: ochrony praw - jeden paragraf w kodeksie karnym.

witold k

4 kwietnia 2018

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak