Skip to main content

Danuta Kudyba

Spotkanie Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika Danuta Kudyba
15.12.2010 13:00
15.12.2010 15:13
rowecki.jpg

W dniu 15 grudnia 2010 roku o godz. 13:00 w budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wojska Polskiego 37, odbędzie się spotkanie Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim.

Wykład pt. „Stan wojenny w regionie łódzkim” wygłosi Robert Rabiega z OBUiAD IPN w Łodzi. Przewidziany jest również program artystyczny w wykonaniu uczniów IV LO, nawiązujący do tematu wykładu oraz spotkanie opłatkowe członków Klubu.

Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika Danuta Kudyba
18.11.2010 00:40
18.11.2010 11:00
General_Emil_Fieldorf_Nil.

W dniu 18 listopada br. (czwartek) odbędzie się spotkanie Klubu Historycznego im. gen. S. Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim, poświęcone pamięci gen. bryg. Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, dowódcy „Kedywu” Komendy Głównej AK. Odbędzie się projekcja filmu Aliny Czerniakowskiej pt. „On wierzył w Polskę” z wprowadzeniem historycznym dr. Tomasza Toborka, pracownika Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Łodzi.

Czas na zmiany

portret użytkownika Danuta Kudyba
herbPT.svg.png

Szanowni Państwo

Do tej pory nie angażowałam się w politykę, choć się nią interesowałam. W swojej pracy zawodowej na stanowisku dyrektora szkoły stykałam się z politykami, z których większość była dla mnie antywzorem. Chciałabym walczyć z korupcją i kumoterstwem, tworzeniem układów i grup interesów.

Nazywam się Danuta Kudyba i kandyduję w wyborach samorządowych 2010 w okręgu I z listy nr 5 (PiS) pozycja 4.

Subskrybuj zawartość