Skip to main content

Nic nie można… ludzie się boją

portret użytkownika witold k

Odbyłem ważną rozmowę z kimś, o którym - od lat mówię, że to piotrkowska postać, która w naturalny sposób spina pokolenie Solidarności (GR KK NSZZ"S") i IV RP. Mowa o jak nazywam IV konspiracji – ludziach, którym zawdzięczamy, że jeszcze trwamy… Ekstrema Solidarnościowa (opozycja antykomunistyczna) i niechciane odpryski obecnego partyjniactwa ubranego w troskę o państwo, naród i inne demagogie na potrzeby gawiedzi z dania w szczególności samorządowe kliki.

Podłamałem się. Nic nie można, bo nie ma spotkań a spotkań nie ma, bo Covid. Bzdura! Mamy do czynienie z głębokim post PRLowskim upośledzeniem. Państwo to partia, partia to Oni i ich przywileje. Poseł to nasz parobek od brudnej roboty od załatwiania pieniędzy, żołdów, stołków. Toż to głęboki PRL - moi mili parafianie. Pułapka ofsajdowa.

To właśnie pandemia jest skokiem cywilizacyjnym niespotykaną okazją do uruchomienia interaktywności. Uczestniczę w takich (PUNCS); sam je realizuje od zawsze… Przykład szkół i Teams czy innych platform do pracy zdalnej.

Kolejny raz zgłaszam gotowość współpracy z biurem posła. Nasz portal czeka i jest do wykorzystania w najszerszym tego rozumieniu. Warunek. Jawność i wolontariat. Współfinansowanie działań biura jego wspomaganie merytoryczne i otwieranie pojęcia polityka - matka mądrości. Obecnie polityka to partyjna para mafia. Polityka została totalnie odrzucona przez obywatela. Obraz tragiczny, z którym na co dzień się spotykam. Wiele o tym w mojej pisaninie.

Przede wszystkim jest okazja do odebrania – przywrócenia parlamentarzyście (radnemu) jego prawidłowej pozycji w społeczności, bo obecnie (jak w całej II RP, PRL i III RP) jest tutaj źle... bardzo źle. Końcowa II RP potem PRL.

Na miły Bóg! Nie mylić Polityki z partyjnymi (koteryjnymi) celami - pod publiczkę czy pływaniu między pomiędzy...

witold k

9 czerwca 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak