Skip to main content
portret użytkownika witold k
logoKSE.jpg

Powszechny Uniwersytet Nauczania Chrześcijańsko Społecznego i Katolickie Stowarzyszenie Energetyków.

PUNCS oryginalna forma wymiany doświadczeń, próba budowania powszechnej elity zdolnej wprowadzić polityczny porządek w europejskiej wspólnocie szeroko rozumianej. Formę edukacji kadr prowadzi IMS Instytut Myśli Schumana. Rober Schuman kandydat na Ołtarze; jego spuścizna jest naszym drogowskazem i celem.

KSE w osobach swoich przedstawicieli (KSE to oficjalny uczestnik szczególnego rodzaju studiów) wkłada do inicjatywy swoje doświadczenie i zespół osób. Nasze 36. letnie doświadczenie, jeśli spojrzeć na lata do czasu formalnego powołania (razem ca 40 lat) stanowią wartość wpisującą się w moje bon moty: „Nieznany Działacz” na wzór Nieznanego Żołnierza oraz „IV Konspiracja”. Tymi bon motami wskazuję to, co każdy widzi, w czym uczestniczy i czemu zawdzięczamy to, że jesteśmy; jako polityczny podmiot w Europie i Świece.

Działalność IMS i PUNCS wpisuje się; dopełnia troski skierowanej w przyszłość - stanowi swoisty obowiązek, który próbujemy realizować tak w formie stowarzyszania jak i osobistej pracy - świadectwa.

witold k

17 czerwca 2021

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak