Skip to main content

Pył (szorstki) w odkurzaczu domowym

portret użytkownika witold k
PUNC.JPG

Zdanie o tym, co wskazuję od zawsze w swej pisaninie a to tyczy niedeklarowanej a praktycznej chęci zaciągnięcia do publicznego życia zwykłego człowieka, którego nazywam podatnikiem – darczyńcą.

Jak obserwator wie jestem słuchaczem – studentem PUNCS. Tutaj w Teams odbywają się wykłady, rozmowy; praca w grupach. Moja osobista satysfakcja, zawsze (ca 25 lat), wskazuję Internet i jego interaktywność za rzecz potrzebną i skuteczną formę życia społecznego, publicznego, politycznego - taniego.

W ostatniej rozmowie grupy „Nazaret Energetyków” na moją pretensję do obecnej Administracji na temat tego, że pozwala na medialne socjalizowanie form uwłaszczania obywatela. Na temat tego, że (pomoc w formie manny z nieba) jest to forma lekceważenia - pogardy; tak ze strony Administracji, jak i opozycji politycznej, że to grzech zaniechania w spr podstawowej edukacji; z kapitalizmu, konserwatyzmu; słyszę.

Co słyszę. Ultra katolicką, że tak nazwę - polityczną eugenikę. Kolega dopuszcza ową manipulację, ponieważ ludzie - ja powiem motłoch - to przyjmuje akceptuje a to pozwala Administracji budować podwaliny pod porządny Kraj.

Jest to moi mili parafianie; po pierwsze eugenika polityczna, po kolejne idea, polityczny kierunek, który to akceptuje i realizuje niema polskiego pochodzenia. Nie zna naszej przyrodzonej manii sobiepaństwa. To ten właśnie z lekka chory element; zawsze w naszej przeszłości, był wykorzystywany przeciw nam.

Jest, bowiem tak jak w domowym odkurzaczu, który wykorzystujemy do odkurzania szorstkich pyłów kurzy. Co się dzieje. Silnik wyje… nie za długo. Pali się odkurzacz do wyrzucenia. To; robiliśmy robimy i - nie wyciągamy wniosków.

Z tym mamy do czynienia, a partyjnie wierchuszki jak w obłędzie swoje…

witold k - (Jestem potomkiem w 5 pokoleniu właśnie pana na włościach - do dziś nas szanują za Macioska 123 lata po śmierci)

26 sierpnia 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Wczoraj kilka godzin po napisaniu tego wpisu

portret użytkownika witold k
5

w korytarzu przychodni lekarskiej słyszę. Dwie panie rozmawiają. Obie zadowolone. Jedna z pań ma dziecko niepełnosprawne i chwali swoją sytuację; bo ma 2 rodzaje zapomóg finansowych. Nic nie musi w domyśle chodzić do pracy. Za chwilę rozmowa przechodzi na 500+ i fala zdenerwowania pretensji obrażania ludzi... Coś bardzo przykrego pod jedną czaszką dwie osobowości.

Jeszcze jedno; starsi bracia, których Jaruzelski pognił z PZPR uruchomili wlasnie aż tak prymitywną skuteczną formę obalenia PRL. Dziś robi to opozycja antypisowska wszelakich formacji. I najważniejsze; na życzenie tejże pislandii. Wiele o tym napisałem. Uwłaszczanie obywateli powinno mieć inny przekaz.

Czas po II WŚ na Zachodzie to czas uwłaszczenia właśnie obywateli moi mili parafianie. U nas uwłaszczali aparat sowiecki wcześniej sanacyjny.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.