Skip to main content

Co to było i jaki jest bilans

portret użytkownika witold k

Mowa o projekcie i realizacji jak nazywam kelnerów z "Magdalenki". To potrosze skrót mojej pisaniny z ca 40 lat.

Pomijam aktualne, Sejm początek X ostatniej kadencji bękarta z "Magdalenki" III RP, popisy sierżantów perelowskiej bezpieki. Owszem przypomnę; oficerowie tejże usunęli politycznego ojca TW Bolka p. B Geremka; założyli PO. Ci jak nazywam, sierżanci, właśnie dławią się zwycięstwem myśląc, że pławią się owym. Współczuję Eurokołochozowi; chyba się przeliczyli (Donaldem) jak niegdyś ichni parobek Geremek TW Bokiem. Nie moja bajka.

Żywioł Sierpnia 80" trzeba było rozognić i była tu zgoda ówczesnych liderów; Jaruzelski & Geremk. Tak. Wpierw generał chciał pana wyrzucić do Izraela do więźnia łapkami marionetki Wiesława Gomułki posłać. Ten ze strachu przez koleżeństwem małżonki nazwał owych Semitami a chodziło o polskich Żydów. Tu uwaga nie tyle kolumny światowego żydowska (ci w 1938 do USA się wynieśli) co tych polskich Żydów, którzy do dziś dobrze Polsce służą.

Gomułkę i Jaruzelskiego uwierała bezpardonowość Żydów w mundurkach stalinowców. Wrócił jednak do ustalonego w akcie założycielskim PRL porządku miedzy "Chamem" i "Żydem". To 1983 rok. Upadek amerykańskich sankcji na Juntę Wojskową i układ; na Trybunał Konstytucyjny, ordynację proporcjonalną, wspólnego wroga - polski katolicki żywioł.

Niestety. Jak nazywam wychowankowie czerwonego Żoliborza np. Kuroń czy bracia Kaczyńscy to ten sam chów. Jeśli jednak trochę inny, jak idzie o Kaczyńskich, to jednak tylko trochę. Z pespektywy lat to pijak był wiarygodniejszy On naprawę chciał chińskiego komunizmu w Polsce. Kaczyńscy raczej Jarosław pływać chciał, podszczypywać obje strony polskiego konfliktu i na tym własne gniazdko uwić. PC beton na koniec odtworzył PRL tak na 200%.

Do rzeczy

Bez względu na to czy kelnerzy Kaczyńscy i spółka mieli czy nie mieli świadomości oszustwa polegającego na nie dopuszczaniu polskiego katolickiego żywiołu do Komitetu Obywatelskiego przy LW ponoszą za to odpowiedzialność dzis jest to personalizowane na p. Jarosławem K. Całe lata odsuwania ludzi, którzy choćby tylko potencjalnie mogliby przeszkadzać w układaniu się z geremkami na szkodę kiszczaków; następnie kolejne naiwne projekty... Prze kosmiczna, skrajnie niebezpieczna mentalność co gorsze dominacje w politycznej klasie to obraz III RP. Jak Macierewicz nazwie WSI, ja wsiowe chłopaki, to nie lepsza nie mądrzejsza ekipa. Dziś widźmy. Bezpieka pierwszego garnituru próbuje odzyskać swoją pozycje z lat Jaruzelski & Rockefellery.

Zjednoczona Prawica to bardzo ale to bardzo spóźniony projekt. Tak po prawdzie powinien powstać po ostentacyjnym uśnięciu Kaczyńskiego. Tego potrzebowała prawica europejska, nasza no i sponiewierani na oślep.

Cała reszta; z tym malarzem kominów stoczniowych, tymi jak nazywam sierżantami to kompromitacja i okazja dla programu głównego; rozegrania bękarta z Jałty. Jeśli Kaczyński myślał tu coś ugrać to ugrał. Spalona ziemia.

Nie mam sobie nic do zarzucenia.

Potrzebowaliśmy kogoś na wzór prymasów, za naszych czasów; błogosławiony i święty. Dostaliśmy drobnego cwaniaczka.

witold k

15 listopada 2013

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak