Skip to main content
portret użytkownika witold k
Square_and_compasses2_0.jfif

Pradziadek Biden. Nie jest tak jak to realizują środki masowego rażenia pod potrzeby światowego motłochu. Jest tak, że kondycja zdrowotna Polityka nie ma znaczenia za to wiek głównych pretendentów - starczy wiek - mówi nam o upadku ku zadowoleniu łóż (też leśnych dziadków), w tym wypadku USA, że sowiecką Rosję (przed gorbaczowską) wskażę.

Nie o wiek idzie a przepychanki amerykańskich lóż masońskich. Pozycja w tej sprawie młodszych jest zła i źle wróży. Proszę na to spojrzeć z polskiej pozycji; jak zachowują się naznaczani przez taką czy inną światową koterię. Jak się tutaj manipuluje motłoch (opinię społeczną powiedzą gnojki) i po co.

Problem jaki mają to nielojalność, tego czy innego, przez nich samych wywyższonego... Uwaga nie jest to problem trudny z pozycji głównej. "tu się sprzedaje tu się kupuje odejdź smarkaczu"

Dobija nas lokalne wspólnoty; kolaboracja, ignorancja, nieprzygotowane tzw. politycznych elit z tego wynikajace konsekwencje. Trwanie. "golone - strzyżone". Pionowe posłuszeństwo i z tego wynikające toksyczności po politycznej zmianie. Wyścigi do tortu...

Zjawisko - problem zszedł pod strzechę w szczególności w stosunkach korporacyjnych - odwrócono istotę korporacji - troski o wspólny interes na rzecz lojalności do niekompetencji, partyjnego zwierzchnictwa.

Przypadek USA. Tutaj możemy odpuścić USA posiada mocny gen trwania na który nie ma wpływu uwikłany aparat USA. U nas odwrotnie... Nie jesteśmy suwerenem, jesteśmy polem rywalizacji w tym globalnej. Nieokolonia. Grupy poddają się agenturom mając nadzieję, że to ich poddaństwo da nam lepszą pozycję.

Obraz tragiczny. Kelnerzy z Magdalenki przeliczyli się. Zdradzili ziomków na których powinni się oprzeć.

witold k

30 czerwca 2024

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak