Skip to main content

Ruch Kontroli Wyborów

Kto i dlaczego przegrał wybory w Radomsku

Do wyborów od zawsze podchodziłem z duża rezerwą, jak zresztą chyba większość Polaków. Rok 2010 był widocznie tym przełomowym, który przekonał nas, że trzeba na serio coś w naszym kraju zmienić. Wybory samorządowe w 2014 r były świadectwem całkowitej klęski demokracji. Kiedy pojawiła się szansa na zmianę prezydenta i parlamentu oczywistym było, że trzeba dopilnować wyborów. Kiedy włączyłem się w działania Ruchu Kontroli Wyborów, zacząłem na wybory patrzeć pod kątem fałszerstw wyborczych.

RKW przypilnuje referendum

06.09.2015 r. referendum m. in. w sprawie JOW. Chcesz wraz z Ruchem Kontroli Wyborów przypilnować prawidłowości jego przebiegu? Zostań członkiem Obwodowej Komisji Referendalnej. Zbieram zgłoszenia chętnych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Ktoś chętny?

Proszę o wypełnienie zgłoszenia i przekazanie go do mnie.

Zgłoszenie: http://skroc.pl/zgloszenie_okr
Wyjaśnienia: http://skroc.pl/wyjasnienia

RKW Piotrków Trybunalski
rkw.piotrkow@gmail.com
https://www.facebook.com/rkw.piotrkow

II tura podsumowanie

Szanowni Państwo.
Jesteśmy po II turze wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Cały dzień i większą część nocy (aż do chwili gdy tworzę ten wpis) spływały do mnie od Państwa informacje o jego przebiegu. Po zamknięciu lokali rozpoczęła się procedura liczenia głosów. Ze względu na przesuniętą cisze wyborczą żadne wyniki, sondaże nie mogły być prezentowane wcześniej niż o godz. 22:30.
Zanim zaprezentuję ustalony przez Ruch Kontroli Wyborów wynik w Piotrkowie Trybunalskim pragnę poruszyć kilka spraw z jakimi zetknąłem się w tę noc.

Mąż zaufania

Szanowni Państwo.

Już w najbliższą niedzielę będziemy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zadbajmy, aby zwycięzcą ogłoszona została osoba, na którą oddanych zostało najwięcej głosów.

Jeśli nie jesteście członkiem żadnej komisji nic nie stoi na przeszkodzie, abyście pomogli. Możecie zostać mężem zaufania, możecie obserwować poczynania komisji. Jeśli ktoś z Państwa chciałby zostać mężem zaufania to proszę o kontakt. Wystawię stosowne zaświadczenie, które umożliwi Państwu pełnienie tej bardzo ważnej funkcji.

Konferencja prasowa Ruch Kontroli Wyborów

Szanowni Państwo. Polecam konferencję prasową zorganizowaną przez Ruch Kontroli Wyborów w dn. 30.04.2015 r. przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej.

Apeluję do wszystkich Państwa członków komisji wyborczych abyście Państwo podpisali KAŻDĄ stronę przygotowanego protokołu, nie dajcie się zwieść i nie wierzcie, że kod kreskowy jest gwarantem "prawdziwości" danych!!

To od Was zależy jaki będzie wynik tych wyborów.

movie: 
See video
See video
See video
See video

Przypilnujemy tych wyborów

Szanowni Państwo.
Dziękuję tym wszystkim, którzy zgłosili chęć przypilnowania najbliższych wyborów prezydenckich. Dziękuję również tym komitetom wyborczym, które aktywnie włączyły się w tą akcję, a są to komitety wyborcze:
Grzegorza Brauna,
Pawła Kukiza,
Jacka Wilka,
Mariana Kowalskiego.

Ruch Kontroli Wyborów czeka na Ciebie

Ruch Kontroli Wyborów - duże logo

Ruch Kontroli Wyborów jest społecznym ruchem, który postawił sobie za cel przypilnowanie prawidłowego przebiegu wyborów m.in.:
- szkoląc wyborców odnośnie ich praw,
- obsadzając komisje wyborcze uczciwymi osobami i mężami zaufania pilnującymi pracę komisji,
- tworząc grupy reagowania na oszustwa wyborcze,
- zbierając wyniki z poszczególnych komisji by policzyć je niezależnie od PKW.

Potrzebujemy:
- osób chętnych do pracy w komisjach wyborczych,
- osób chętnych do pełnienia funkcji męża zaufania,
- koordynatorów grup w okręgach,

Subskrybuj zawartość