Skip to main content

Nie wiem, czy poniższy wpis to mowa pogrzebowa jak idzie o próbę samozniszczenia

portret użytkownika witold k
PiS.jpg

Nie wiem, czy poniższy wpis to mowa pogrzebowa jak idzie o próbę samozniszczenia piotrkowskiego oddziału kelnerów z Magdalenki ale...

Piotrków bywał pionierem dobrych zmian. DLP, KK NSZZ"S", PnRzDwNSZZ, ZChN. To ja członek założyciel ZChN ukułem bon mot o "pisolandii" i mówiłem o tym, ze każdy rozgarnięty powinien dołożyć cegiełkę do dobrego projektu zdrajców z "Magdalenki" Tak było... do 2007. Jarosław Kaczyński najpóźniej w 2007 roku powinien był być usunięty. Pozostało samorozwiązanie partii czego kretyni nie zrobili niszcząc w ten sposób (kolejny i kolejny raz) setki porządnych ludzi. Administrację III RP uśnięto ze szkodą dla Rzeczypospolitej, pozostawiając miliony na pastwę oszołomstwa z czasów "Chama" i "Żyda" - we współczesnych garniturkach eurokołchozu; obecnych traktorzystek i junaków.

Antoni Macierewicz co wskazuje od zawsze nie ma ręki do ludzi ale trzymali Go. To zasłużona Postać dla polskiej Polityki. Żołd i honory a nie zgoda na rozstawianie po kątach każdego wstępnie rozgarniętego co skutkowało że żołnierze Macierewicza załatwili swoją karmicielkę partię; trzymali ją w szachu, do ostatniego dnia. Tak długo trzymali w szachu partię aż ta nie zdołała zarejestrować kandydatów co kierownictwo skwitowało jeszcze tego samego dnia przyznając się do spisku. Usunięto żywe srebro... szczury wcześniej pochowały się.

Ale nie o tym.

Trzeba było 3 dekad żeby wziąć się za fikcję zbierania podpisów pod listami kandydatów wszelakiego asortymentu. Uwaga w 2024 roku w czasie w którym jest Internet przykład e-obywatel. Po dekadach w czasie których zamieniliśmy długopisy na klawiaturę ściga się ludzi za nieczytelne pismo. Co to jest? kto zgadnie; wskazywałem temat przy okazji walki z piotrkowskim referendum. Kiedy lewa produkcja, masowa produkcja, materiałów propagandowych plakatów etc.? za kolejne 30 lat.

witold k

7 marca 2024

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.