Skip to main content

Marsz Niepodległości - 11 listopada 2015

„To jest Polska, jesteśmy stąd
Urodzeni tutaj kochamy nasz dom
Świętujemy Niepodległość odrzucamy obce władze
11 listopada pokażemy to RAZEM …”

movie: 
See video
See video

Piotrków zasługuje ...

piotrkow.jpg

Już po wyborach emocje opadają wyniki przekręcone o jakieś min. 7% na niekorzyść PIS, Kukiza, Korwina i o min. 3% na korzyść PSL i tak dają większość parlamentarną PIS i obarczają ją całością władzy w naszym pięknym choć biednym kraju. Media tradycyjne i elektroniczne będące w 80 % w rękach niemieckich, rosyjskich czy żydowskich od rana do nocy pokazują w jakim terrorze przyjdzie nam żyć przez następne 5 lat ale chyba... DAMY RADĘ …

Dobre bo Polskie

Podpisz petycję

To będzie krótki artykuł napisany z przymrużeniem oka = uprzedzam ;).
Jest dobrze nareszcie coś pozytywnego o Polsce napisano od wielu miesięcy tzn. Polska została uznana za krainę homofobii przez Komisję przeciw Rasizmowi i Nietolerancji usadowioną przy Radzie Europy. W raporcie tejże komisji (opłacanej z naszych pieniędzy) stwierdzono iż :

movie: 
See video

Książki, które zmienią postrzeganie przez nas rzeczywistości a może i życie ..

Szczęść Boże na niedzielę

Na początku to miał być tylko komentarz do art. o księdzu Małkowskim ale wyszedł mi artykuł. Dlatego jeśli ktoś chce przeczytać ten wpis powinien zacząć od w.w artykułu.

Ksiądz Małkowski- życiorys Patrioty i wskazówki dla nas...

kaplani

W tym wyjątkowym dniu warto poświęcić trochę czasu dla pielęgnacji naszej wiary, odkurzenie sumienia i wzbudzenie w sobie miłości do Pana Boga i Ojczyzny. Wyłączmy telewizor a posłuchajmy mądrzejszych od siebie ja polecam kazanie księdza Małkowskiego ..
http://radiochrystusakrola.pl/archiwum/+2015-05-02_ks_Stanislaw_Malkowsk...
- Konferencja z tego roku (miała miejsce przed wyborami prezydenckimi),

a poniżej wklejam artykuł Wojciecha Sumlińskiego o niezłomnym Księdzu Małkowskim i Jego problemach w środowisku księży ..do przemyślenia .

rok 2016

rok 2016

Na granicach stanęły nowe tablice sfinansowane z środków UE:

Czemu Polacy zaczynają być antysemitami ?

Temat jest bardzo poważny od chwili kiedy ustalono iż mamy zapłacić 70 mld dolarów roszczeń Żydowskich, dlatego wkleję tylko linki a Państwa proszę o zapoznanie się z przedstawionym niżej materiałem:
1.To telefon pani Heleny - pochodzenia Żydowskiego do Radia Maryja - 2013,
2.Dziennikarz Mariusz Max Kolonko- wypowiedz z wczoraj ad. kolejnej akcji szkalowania Polaków w USA,
3. Na koniec plany wprowadzenia podatku katastralnego w roku 2016 ,w tym roku kumuluje się otwarty obrót ziemią dla obcokrajowców, oraz kolejny podatek nałożony na lasy który doprowadzi do ich nierentowności ...

movie: 
See video
See video

Polska jest najbogatszym krajem świata - Co Państwo na to?

Kiedy w debacie jeden z kandydatów na Prezydenta RP, powiedział, że Polska to: "działka numer 1 u Pana Boga" wielu z Państwa mogło pomyśleć, że mówi tak z sentymentu. Jednak nie to czysta prawda bo "Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. I o te złoża, skarby w ziemi toczy się walka między opcją niemiecko- rosyjsko- amerykańsko- żydowsko =masońską a nami Polakami.

" Nie lękajcie się"- Któż jak Bóg ...

Dziś sobota- 2 maja. Dla większości Polaków jedynie część długiego weekendu. Dla mnie, dzięki temu jak mnie wychowała Mama, święto Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski, więc obowiązkowo msza święta w kościele. Maryja jako Nasza Królowa uratowała Polskę wielokrotnie w ciągu minionych stuleci. Trafiłam ostatnio na taki oto dokument :,,Misja dziejowa Polski a chwila obecna”, wydany przed wojną w Wilnie nakładem Towarzystwa Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej(jest on dostępny w Internecie).

WIKTOR WĘGRZYN - KOMANDOR RAJDU KATYŃSKIEGO ... początki Rajdu ..

Wobec nagonki dziennikarzy "prawicowych" na Wiktora Węgrzyna - Komandora Rajdu Katyńskiego poczułam się zobowiązana udostępnić Państwu szerzej konferencję prasowa Pana Wiktora z udziałem Grzegorza Brauna. Miała ona miejsce 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.
Konferencja pt. „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” dotyczy kontrowersji, prowokacji i nagonki w związku z przejazdem rosyjskich motocyklistów ‚Nocnych Wilków’ przez Polskę.

movie: 
See video
Subskrybuj zawartość