Skip to main content

Kukiz zarejestrował partię

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Nie mogę tego nie zauważyć. Nie mogę nie skrytykować najbliższych współpracowników profesora Przystawy – po Jego śmierci. Nie mogę nie zwrócić uwagi na kolejną (zmarnowaną) próbę pogodzenia opozycji antykomunistycznej z, jak nazwę, kolaboracją PRL-u dążeniem części aparatu do III RP, jako katolickiego państwa narodu polskiego. Nikt tego tematu nie dotyka. PC go zwalczało. Dziś próbuje zawłaszczać.

woJOWnicy, kto pozamiata po kukizowcach

portret użytkownika witold k
jow.jpg

Muszę tu przyznać, że przez chwilę, po śmierci pana profesora Przystawy pomyślałem, że artysta znaczy taki, który wypije, potańczy, a jak zaczepi trzeźwą chwilę to i co dobrego zrobi. Przerabiałem to ze związkami w Spale... to po pierwsze, po kolejne: miałem nadzieję, że profesor zostawił równych sobie.

portret użytkownika witold k

Czas na Zmianę w Piotrkowie Trybunalskim 2018 (12)

mamipulacja.jpg

Błędni rycerze

Każdy obserwator piotrkowskiej sceny para politycznej widzi zjawisko tolerowane przez tych, którzy powinni je utrącić raz na zawsze. (Kiedyś ich wskażę). Mowa o przejmowaniu przez PROM każdego potencjalnego konkurenta do lokalnego tortu. Wiele by tutaj wskazywać i wnioski wyciągać.

Zajmę się piosenkarzem, który, gdy jeszcze gorzałę spijał, to śpiewał ku radości tych, którzy poobrażali się na Pana Boga. „ZCHN już się zbliża", że przypomnę.

5 rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy - zaproszenie na konferencję

04.11.2017
przystawa_j1_01.jpg

W sobotę, 4 listopada 2017 r., zapraszamy na Konferencję Ruchu JOW z okazji 5. rocznicy śmierci prof. Jerzego Przystawy. Spotkamy się we Wrocławiu w Centrum Historii Zajezdnia na ul. Grabiszyńskiej o godz. 11.30.

Ramowy Program Konferencji Ruchu JOW z okazji 5. rocznicy śmierci prof. Jerzego Przystawy:

"Reforma ustroju politycznego polskiego państwa. Jaka Konstytucja? Jaka ordynacja wyborcza? Jakie państwo? Jaka Polska?"
4 listopad 2017 r., godz. 11.30 – 15.00

Centrum Historii Zajezdnia, ul Grabiszyńska 184, Wrocław

Konferencja Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych

portret użytkownika Admin
06.02.2016 12:00
06.02.2016 18:00

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
Zapraszamy na najbliższą Konferencję Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

Konferencja odbędzie się w Kiermusach (woj. podlaskie, 30 km od Białegostoku) w „Dworku nad Łąkami” (Kiermusy 12, 16-080 Tykocin) w sobotę, 6 lutego 2016 r., w godzinach od 12.00 do 18.00.

Szanowni Państwo,

portret użytkownika Admin
jow.jpg

W związku z pojawiającymi się pytaniami chcieliśmy przypomnieć, że Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych nie startuje w wyborach do Sejmu RP. Natomiast uczestnicy naszego Ruchu mogą indywidualnie angażować się w różne inicjatywy. Mówi o tym między innymi to oświadczenie (http://jow.pl/oswiadczenie-uczestnikow-ruchu-obywatelskiego-na-rzecz-jow/).

Oświadczenie Ruchu JOW po referendum

portret użytkownika Admin
jow.jpg

W związku z wynikiem referendum, które odbyło się 6 września 2015, my, niżej podpisani uczestnicy Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych oświadczamy, co następuje.

Myślał by kto...

portret użytkownika witold k
tratwa.jpg

Myślałby kto, że Platforma Obywatelska zachowała silne państwowe instynkty! Jej senatorowie zablokowali prezydenckie referendum zaproponowane w dniu parlamentarnych wyborów (2015). Obserwator, widząc propozycje pytań odnoście do wieku emerytalnego, szkolnego, lasów - musi zadać sobie pytanie o to, czy aby zadający mają dobre rozeznanie w poruszanych problemach. Czy ewentualne wymuszanie działań ekonomicznych, politycznych, organizacyjnych po uzyskaniu politycznej (pozytywny wynik referendum) zgody do zmian bez żadnych wyjaśnień kulisów owych zgód – przyniesie zamierzony skutek?

woJOWnicy

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Wojownicy - skłócone gangi walczą ze sobą o strefy wpływów w Nowym Jorku? Nie! Polskie, w tym piotrkowskie gangi walczą ze sobą o strefy wpływów.

Czytam, że Piotrków Trybunalski odwiedził pan Sanocki. Pomyliłby się ten, który by pomyślał, że pan przyjechał opowiedzieć o współpracy z Jerzym Przystawą, spotkać się z redaktorem trybunalscy.pl – współpracownikiem profesora (JOW) bądź porozmawiać z liderami DLP. Pan Sanocki przyjechał pomóc Maniutkomanii, ograć ich darczyńców od Waldemara Niewinnego.

Zanim IPN opublikuje pochodzenie liderów referendum

portret użytkownika witold k
referendum5.jpeg

W najbliższą niedzielę odbędzie się Referendum, które, po nocnych upiorach, ogłosił parobek Wsio-wych. Jak wiemy dołożono jeszcze dwa pytania równie manipulacyjne, naiwne, skierowane do nierozgarniętych. Ideowo rzecz biorąc, zadeklarowałem swój udział w Referendum. Nie widziałem jednak plakatów np. z Piotrkowa. Anty partyjne hasełka drukowane techniką z 1989 roku, a dobrze wiemy, że drukarnia powołana w ramach spuszczania podatków, może drukować najnowocześniejszymi technikami i… sponsora stać na jak najdroższą kampanię.

Subskrybuj zawartość